Blog (9) Info pre gentlemana

Blog

ŠPECIÁLNY St.Kristof SPRIEVODCA VIANOČNÝMI DARČEKMI PRE NEHO

Napísal(a) 

Blíži sa špeciálny deň a vy ho chcete prekvapiť roztomilým a štýlovým darčekom? Zdvihnite ruku, ak si myslíte, že nakupovanie pre mužov je ťažké...Vždy hovoria, že nič nechcú alebo nepotrebujú, ale to nie je pravda! Asi každá z nás miluje ten pocit, keď môže obdarovať blízkych. V tomto blogu sme zhromaždili všetky tipy na pánske darčeky od St.Kristof, aby sme vás uchránili od nadmerného premýšľania o darčekoch pre všetkých na vašom zozname!

ŠPECIÁLNY St.Kristof SPRIEVODCA VIANOČNÝMI DARČEKMI PRE ŇU

Napísal(a) 

Úžasné darčeky pre úžasné ženy

Áno, oficiálne je tu čas vianočný - spojený s premýšľaním o maličkostiach, ktoré by potešili našich blízkych. V normálnej situácií by asi mnoho z nás zamierilo do obchodného centra, hľadať ten „pravý“ darček, no nakoniec po 60-minútovej jazde po preplnenom parkovisku odchádzame s ničím iným len s prázdnou nádržou. Tento rok (vďaka koronavírusu) väčšina z nás zostáva doma, dodržiava social distancing a jednoducho robí nakupovanie  online. Na jednej strane sa nevystavujete nebezpečenstvu a na druhej, aspoň máte možnosť spoznať náš e-shop :)

NAHOĎ SA AJ CEZ LOCKDOWN

Napísal(a) 

Od vypuknutia pandémie ubehlo už takmer 9 mesiacov a nespočetné množstvo ľudí  bolo nútených preorientovať sa na online režim. Tisícky ľudí zažili po prvýkrát v živote home office. Štatistiky ukazujú, že väčšina ľudí považuje prácu z domu za náročnú - najmä spočiatku a čo je dôležité, častokrát bojujeme s rapídne klesajúcou motiváciou a kreativitou. My sme sa rozhodli bližšie preskúmať, čo stojí za zmenou správania a sme presvedčení, že spôsob obliekania je taktiež kľúčovým dôvodom. Povedzme si úprimne, pyžamo a  pohovka jednoducho neposkytujú rovnakú produktivitu, akú získate z obleku a kancelárskej stoličky.  Pohodlie je jednou z najdôležitejších priorít pri výbere oblečenia, no nechceme, aby pandémia pretransformovala všetky dni týždňa na ,,Casual Friday“.

AKO ZDOLAŤ JESEŇ V POHODE A ŠTÝLE

Napísal(a) 

Jeseň je ročným obdobím, ktoré sa bežne romantizuje. Príroda hrá všetkými farbami, ľudia si fotia svoje take-away kávy s novými jesennými čižmami, kabátmi a šálmi...

Toskánsko ako náš ideálny biznis trip

Napísal(a) 

Svet a jeho spoznávanie nás vždy veľmi lákalo.  Preto sme minulé leto prepojili vášeň pre cestovanie s našou prácou a z výletu do Toskánska vznikol celkom vydarený „biznis trip“.

Ako si poradiť s motýlikom

Napísal(a) 

Doplnok, ktorého čisté línie a jednoduchosť pôsobia veľmi decentne a sofistikovane. Je známe, že muži, ktorí nosia motýliky, sú vnímaní ako odvážni gentlemani. Neboja sa vykročiť zo zóny pohodlia a sú považovaní za módnych dravcov. 

Ako zvoliť správnu farbu obuvi k obleku

Napísal(a) 

Výber správnej farby topánok k farbe obleku je jeden z kľúčov k dokonalému imidžu každého gentlemana. Pripravili sme rýchlu a ľahkú pomôcku, ktorá Vám napovie, ako správne kombinovať jednotlivé farby a vytvárať bezchybný outfit.

Staráte sa o svoj oblek správne?

Napísal(a) 

Ak ste si zaobstarali do svojej šatníkovej stajne nového tátoša, určite budete chcieť z jeho života vyšťaviť čo najviac. Aby bol Váš oblek nestarnúcim šampiónom, pravidelným spoločníkom a mohol Vám poskytovať maximálne pohodlie čo najdlhšiu dobu, je vhodné dodržiavať pár základných bodov. Zaberie to denne len pár minút, avšak v niektorých prípadoch predĺži životnosť aj o pár rokov.