ŠPECIÁLNY St.Kristof SPRIEVODCA VIANOČNÝMI DARČEKMI PRE ŇU

Napísal(a) 

Úžasné darčeky pre úžasné ženy

Áno, oficiálne je tu čas vianočný - spojený s premýšľaním o maličkostiach, ktoré by potešili našich blízkych. V normálnej situácií by asi mnoho z nás zamierilo do obchodného centra, hľadať ten „pravý“ darček, no nakoniec po 60-minútovej jazde po preplnenom parkovisku odchádzame s ničím iným len s prázdnou nádržou. Tento rok (vďaka koronavírusu) väčšina z nás zostáva doma, dodržiava social distancing a jednoducho robí nakupovanie  online. Na jednej strane sa nevystavujete nebezpečenstvu a na druhej, aspoň máte možnosť spoznať náš e-shop :)

Každý z nás má v živote nejakú ženu, či už manželku, mamu, sestru, kamošku (tu sa zastavíme a prejdeme k podstate :D) a môže byť naozaj,  ťažké vymyslieť darček pre všetky ženy v našom živote. Nehovoriac o tom, aby sa líšil od toho minuloročného :D Muži, nemáte to ľahké! Našťastie, v St.Kristof sme vykonali všetku tvrdú prácu a zhromaždili sme tipy na dámske darčeky v tomto blogu! Nechajte sa inšpirovať...

Pokiaľ chcete siahnuť po niečom netradičnom, máme pre vás originálne dámske minikravatky v rôznych prevedeniach – štýlové káro, bodky, ...

Link na dámske kravatky : http://stkristof.sk/eshop/viazanky-1/viazanky-d%C3%A1mske 

Po čom ženské srdce piští? No predsa po tom, čo sa blyští!

Link na žiarivé brošne: http://stkristof.sk/eshop/bro%C5%A1ne/d%C3%A1mske-bro%C5%A1ne

Ďalším milým darčekom môže byť naša handmade štrikovaná čelenka. Výber je skutočne široký, líšia sa vo vzoroch, farbách i type vlny. Navyše, jej kúpou podporíte lokálneho výrobcu. 

Link na hrejivé čelenky FluffyHead: http://www.stkristof.sk/eshop/zimn%C3%A9-d%C3%A1mske-%C4%8Delenky

KOMPLET BALÍČEK

Táto možnosť je pohodlná, pretože máte na výber už z hotových balíčkov, a verte, že ani jeden z nich nesklame svojím obsahom! Dali sme si záležať, aby jednotlivé kúsky spolu ladili. Ukrývajú vyššie spomenuté produkty – čelenky, kravatky, brošne či sadu manžetových gombíkov.

Overenou klasikou sú aj perfektné kožené mini-peňaženky, ktoré si nájdu miesto v každom malom vrecku či listovej kabelke.  

Linka na Exentri peňaženky: http://stkristof.sk/eshop/kozene-penazenky 

Má vaša žienka rada kreatívne využitie času?  Prečo ju nepotešiť KURZOM ŠITIA? Nielen že bude zručnejšia, ale určite to bude pre ňu skvelá skúsenosť! :)

Link na veselé kurzy šitia so St.Kristof: http://www.stkristof.sk/eshop/kurzy-%C5%A1itia-pre-za%C4%8Diato%C4%8Dn%C3%ADkovNo a v prípade, že si nie ste istí, čo by ich najviac potešilo, tá najväčšia časť ešte len prichádza!

Dámy majú možnosť navrhnúť si oblečenie, po ktorom túžia, no nevedia ho nájsť v žiadnom obchode. Splňte im sen aj takýmto spôsobom.

V ponuke sú DARČEKOVÉ POUKÁŽKY v hodnote 100 €, 300 €, 500 €, 700 €, 1.000 € a 2.000 €

Link plný darčekových poukážok: http://stkristof.sk/eshop/dar%C4%8Dekov%C3%A9-pouk%C3%A1%C5%BEky