ŠPECIÁLNY St.Kristof SPRIEVODCA VIANOČNÝMI DARČEKMI PRE NEHO

Napísal(a) 

Blíži sa špeciálny deň a vy ho chcete prekvapiť roztomilým a štýlovým darčekom? Zdvihnite ruku, ak si myslíte, že nakupovanie pre mužov je ťažké...Vždy hovoria, že nič nechcú alebo nepotrebujú, ale to nie je pravda! Asi každá z nás miluje ten pocit, keď môže obdarovať blízkych. V tomto blogu sme zhromaždili všetky tipy na pánske darčeky od St.Kristof, aby sme vás uchránili od nadmerného premýšľania o darčekoch pre všetkých na vašom zozname!

Nakupovanie pre vášho manžela, priateľa, otca, brata alebo syna bude oveľa jednoduchšie! Tieto veci si určite zamiluje každý chlap! Poďme sa na to teda pozrieť krok po kroku.

DOPLNKY

Módne trendy sa neustále menia, no s týmito doplnkami zostane muž trendy a gentleman navždy... V ponuke máme toho naozaj veľa. Všetky tieto produkty sú vhodné na akúkoľvek príležitosť alebo aj na bežné nosenie do práce.

Viazanky & Motýliky

Naše ručne  vyrábané motýliky a viazanky sú z hodvábu a môžeme sa pochváliť, že naši klienti sú vždy spokojní a vyzdvihujú najmä originálny dizajn látok. Presvedčte sa o tom sami! Kravaty máme dostupné v dvoch variantoch – klasická so šírkou spodnej časti 8cm a úzka so šírkou 6cm.

http://www.stkristof.sk/eshop/viazanky-1 

Vreckovky do saka

Materiál vreckoviek je satén, sú naozaj skvelým doplnkom na osvieženie každého saka. Po správnom zladení s kravatou či motýlikom bude daný muž naozaj žiariť!

http://www.stkristof.sk/eshop/satenove-vreckovky-do-saka 

Manžetové gombíky & sady gombíkov do košele

Keď otvoríte náš e-shop a sekciu manžetové gombíky, garantujeme vám, že si vyberiete! Máme tie najoriginálnejšie tvary a dizajny. Ak bude pár manžetových gombíkov málo, neváhajte siahnuť po kompletnej sade, ktorá obsahuje manžeťáky a 6 gombíkov do košele.

http://www.stkristof.sk/eshop/manzetove-gombiky 

 

Ihly do saka

Sú určené na umiestnenie na fazónku saka. Kvalita je samozrejmosťou, na ich výrobu bola použitá šperkárska oceľ.

http://www.stkristof.sk/eshop/bro%C5%A1ne/p%C3%A1nske-bro%C5%A1ne-ihly 

Ihly do goliera

Sú vhodné na ozvláštnenie každej košele s dierkami na golieri. Materiálom je takisto šperkárska oceľ.

http://www.stkristof.sk/eshop/ihly-do-goliera

 

SPOLOČNÍCI NA CESTY

Praktické mini peňaženky vyrobené z pravej kože

Ktože by sa nepotešil novej peňaženke? Jej najväčšou výhodou je praktická veľkosť - vďaka kvalitnému spracovaniu a elasticite pravej kože sa do peňaženky zmestí 18  dokladov a bankovky. Sú dodávané v luxusnej darčekovej krabičke. Prezrite si všetky varianty, líšia sa vo farbách a textúre kože.

http://www.stkristof.sk/eshop/kozene-penazenky

Toaletné tašky St.Kristof

Taktiež osvedčený produkt, do našej toaletnej tašky sa zmestia všetky nevyhnutné veci pre gentlemana. Môžete si vybrať buď tweedové prevedenie alebo eko kožu. Bude ho verne sprevádzať na všetkých cestách!

http://www.stkristof.sk/eshop/toaletn%C3%A9-ta%C5%A1ky

 

PRAKTICKÍ PRIATELIA VŠETKÝCH GENTLEMANOV

Fixátor na košeľu

Priatelia, tento produkt je maximálne inovačný! Mnoho mužov si ho pochvaľuje, pretože s ním konečne vyhrali boj s krčiacou sa košeľou. Má nastaviteľnú veľkosť a pod nohavicami ho vôbec nie je vidno.

http://www.stkristof.sk/eshop/fix%C3%A1tor-na-ko%C5%A1e%C4%BEu

Neviditeľné telové tričká

Taktiež nenápadný pomocník pod košeľou. Zloženie týchto bavlnených tričiek zabezpečí pohodlie, v zime zohreje a naopak v lete perfektne saje pot.

http://www.stkristof.sk/eshop/neviditelne-trick%C3%A1-pod-kosele

Ručne vyrábané drevené obuváky slovenskej značky Duša dreva

Tak a na záver jeden dizajnový prvok do domácnosti, ktorý poteší aj návštevu :) Krásne a originálne obuváky od slovenského výrobcu, ktorý cez svoje produkty vyjadruje úctu k drevu a stromom. Je na čase vymeniť plastový obuvák za tento skvost!

http://www.stkristof.sk/eshop/drevene-obuvaky

No a v prípade, že si nie ste istí, čo by ich najviac potešilo, siahnite po našich darčekových poukážkach v hodnote 100 €, 300 €, 500 €, 700 €, 1.000 € a 2.000 €

http://stkristof.sk/eshop/dar%C4%8Dekov%C3%A9-pouk%C3%A1%C5%BEky