KURZY ŠITIA SO St.Kristof SÚ URČENÉ PRE VŠETKÝCH, KTORÍ CHCÚ TRÁVIŤ SVOJ VOĽNÝ ČAS KREATÍVNE A V DOBREJ NÁLADE.

Cieľom kurzu je získať zručnosti z oblasti krajčírstva a možnosť spoznať ľudí s rovnakou záľubou. Takisto chceme podporiť myšlienku handmade výrobkov a výrobkov na mieru, ktoré sú nielen ekologické ale aj praktické. Výsledkom každého kurzu bude hotový produkt, ktorý si účastník vezme domov.

Ponúkame Vám ich v 3 náročnostiach (začiatočníci, mierne pokročilí  a pokročilí) a ponúkame aj individuálny kurz pre jednotlivcov.

Kurzy pre začiatočníkov, mierne pokročilých a pokročilých trvajú počas dvoch týždňov a konajú sa 1x do týždňa. Dokopy 2 dni po 4 hodiny (začiatočníci vždy v pondelky, mierne pokročilí utorky a pokročilí stredy). Všetky kurzy prebiehajú v priestoroch showroomu St.Kristof na Mostnej 36 v Nitre. Celková cena kurzu vrátane všetkých pomôcok a materiálu je 150 €.

Kurz pre jednotlivca prebieha počas 4 týždňov. Výučba je 1 krát do týždňa počas 3 hodín, čo znamená že dokopy spolu strávime intenzívnych 12 hodín školenia. Presný deň a čas si dohadujeme individuálne. Celková cena kurzu vrátane všetkých pomôcok je 660 €.

Výsledok 1 - 4 z 4

KURZY ŠITIA

Kurz šitia pre jednotlivca

Kurz šitia so St.Kristof pre jednotlivcov je určený pre ...

792,00 €

Kurz šitia pre mierne pokročilých

Kurz šitia so St.Kristof pre mierne pokročilých je určený ...

180,00 €

Kurz šitia pre pokročilých

Kurz šitia so St.Kristof pre pokročilých je určený pre ...

180,00 €

Kurz šitia pre začiatočníkov

Kurz šitia so St.Kristof pre začiatočníkov je určený pre ...

180,00 €